O Nas

Jesteśmy mamami, żonami, terapeutkami, kobietami lubiącymi wyzwania, profesjonalistkami.

Życie zawodowe to nasza pasja, hobby, które nieustannie mobilizuje nas do działania.

Poznałyśmy się 15 lat temu i podjęłyśmy wspólne wyzwanie, które trwa do dzisiaj. Przez te lata udało nam się stworzyć i przeprowadzić bardzo dużo ciekawych projektów związanych przede wszystkim ze wspieraniem dzieci z wyzwaniami rozwojowymi i ich rodzin. Najbardziej dumne jesteśmy z utworzenia i prowadzenia przez 10 lat ośrodka edukacyjno-rehabilitacyjnego Acentrum, w którym, razem zespołem specjalistów, oferowałyśmy wielospecjalistyczną opieką potrzebującym dzieciom.
Swoje doświadczenie zawodowe zdobywamy również w trakcie turnusów rehabilitacyjnych, które organizujemy od 2005 roku dla dzieci z całej Polski i nie tylko.

Na co dzień współpracujemy z placówkami specjalnymi i integracyjnymi na terenie Warszawy oraz prowadzimy prywatne praktyki.

Jesteśmy autorkami i współautorkami książek oraz wielu publikacji w czasopismach branżowych i popularnonaukowych.
W ośrodku Acentrum zrodził się pomysł prowadzenia zajęć Terapii ręki dla podopiecznych, które cieszyły się dużą popularnością i przynosiły spektakularne efekty w usprawnianiu małej motoryki.

Po kilku latach prowadzenia zajęć według naszego programu, powstał pomysł dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z innymi terapeutami podczas szkoleń. W roku 2007 poprowadziłyśmy pierwsze w Polsce szkolenie „Terapii ręki”. Funkcjonalne podejście do rozwoju małej motoryki to kompleksowy i specjalistyczny program usprawniania, który do dziś z olbrzymim powodzeniem jest realizowany przez wiele ośrodków w Polsce.

Bycie instruktorem Terapii ręki według PTR obliguje nas do aktywnego uczestnictwa w szkoleniach, konferencjach, gdzie rozwijamy się i poszerzamy swoje kompetencje.
Nasze szkolenia spotykają się z bardzo przychylnymi recenzjami i opiniami, co zobowiązuje nas do dalszego działania i do tworzenia coraz bardziej wartościowych propozycji. Chcąc stale poszerzać naszą ofertę i podnosić jakość naszych usług nawiązujemy współpracę z najlepszymi specjalistami i wprowadzamy nowe ciekawe szkolenia.

Dziękujemy Wam za zaufanie i zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

Wioletta Bartkiewicz
Aneta Giczewska

Od 2007 roku:
– przeszkoliłyśmy 12000 uczestników
– przeprowadziłyśmy szkolenia w 30 miastach Polski
– nasze książki trafiły do ponad 10 000 osób

Masz pytania?

W sprawie organizacji szkolenia lub zapisów na szkolenie. Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy

Przewiń na górę